از اين سو به آن سو زناشویی میلیاردر سرگرمی

از اين سو به آن سو: زناشویی میلیاردر سرگرمی بازیگر ازدواج زندگی سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ماجرای مبهم ممنوع‌التصویری تاج

به گزارش ایسنا، روزنامه شهروند نوشت: ماجرای گرفتن حق پخش تلویزیونی فوتبال از صداوسیما در چند سال اخیر به یک بحث و جدل تکراری تبدیل شده است که همچنان به نتیجه ن

ماجرای مبهم ممنوع‌التصویری تاج

ماجرای مبهم ممنوع التصویری تاج

عبارات مهم : ممنوع

دعوای تلویزیون و فوتبال همچنان وارد فاز تازه ای شده است است.

به گزارش ایسنا، روزنامه شهروند نوشت: ماجرای گرفتن حق پخش تلویزیونی فوتبال از صداوسیما در چند سال اخیر به یک بحث و جدل تکراری تبدیل شده است که همچنان به نتیجه نرسیده هست. حتی ورود مجلس شورای اسلامی و وزارت ورزش نیز نتوانست گره کور میان فدراسیون و صداوسیما را باز کند و این داستان ادامه دارد. با این که تا به حال فوتبالی ها دست به ترساندن تلویزیون می زدند، این بار شنیده می شود صداوسیما در مقابله به مثل مدیر فدراسیون فوتبال را ممنوع التصویر کرده است.

ماجرای مبهم ممنوع‌التصویری تاج

تاج ممنوع التصویر شد؟

روز گذشته بعضی از رسانه ها از تصمیم تازه و جنجالی مدیران صداوسیما جهت پخش نکردن تصویرهای و مصاحبه های مدیر فدراسیون فوتبال خبر دادند. مهدی تاج در هفته های اخیر کارها جدیدی را جهت دریافت حق پخش فوتبال از صداوسیما انجام داد و همین مسأله باعث زیاد کردن شکاف میان مدیران این ٢ نهاد شده است بود. حالا به نظر می رسد مدیران تلویزیون با پخش نکردن تصویر مدیر فدراسیون فوتبال در پی ایجاد فشار روی مهدی تاج و دیگر مدیران فدراسیون هستند تا از این طریق همچنان خودشان را برنده این جدال معرفی کنند. البته علاوه بر این ماجرا گزارش هایی مبنی بر انتقادهای تند مجریان رادیو از مدیر فدراسیون فوتبال هم انتشار یافته که مشخص نیست چقدر به اتفاقات اخیر مرتبط است.

پاسخ مبهم صداوسیما

به گزارش ایسنا، روزنامه شهروند نوشت: ماجرای گرفتن حق پخش تلویزیونی فوتبال از صداوسیما در چند سال اخیر به یک بحث و جدل تکراری تبدیل شده است که همچنان به نتیجه ن

در حالی که مسئولان صداوسیما واکنشی رسمی به خبر انتشار یافته اطراف ممنوع التصویری مهدی تاج نداشتند، تلاش کردیم با یکی از آنها راجع به تأیید یا تکذیب این مسأله ارتباط برقرار کنیم. در حالی که اکثر مسئولان مرتبط با ورزش صداوسیما پاسخ تماس های خبرنگار «شهروند» را ندادند، حمید ذکایی، دبیر شورای سیاست گذاری ورزش صداوسیما هم تلاش کرد جواب روشنی به پرسش ما اطراف ممنوع التصویری مهدی تاج ندهد. او در این باره به «شهروند» می گوید: «من اطلاعی از این عنوان ندارم. با این حال باید بگویم قرار نیست مدیران صداوسیما پاسخ هر ادعایی را بدهند.» بنابراین مسئولان تلویزیون مثل گذشته که حاضر نبودند راجع به عنوان حق پخش فوتبال پاسخ روشنی بدهند، این بار هم به صحبت های مبهم اطراف یک خبر جنجالی بسنده کردند.

واکنش فدراسیون به اتفاق تکراری چیست؟

ممنوع التصویری مدیران فوتبال از سوی صداوسیما اتفاق جدیدی نیست. علی کفاشیان هم ٢ سال قبل هنگامی که ریاست فدراسیون را بر عهده داشت، با چنین معضلی مواجه شد. در آن مقطع هم مدیران تلویزیون تصمیم گرفتند در قبال اعتراض های دامنه دار مدیر وقت فدراسیون فوتبال مصاحبه ها و تصویر او را پخش نکنند تا علی کفاشیان را زیر فشار قرار دهند. از این سو هم اهرم فشار فوتبالی ها در سال های اخیر راه ندادن دوربین های صداوسیما به ورزشگاه ها بوده که چند باری رخ داده ولی باز هم نتیجه ای حاصل نشده هست. حتی کار به جایی رسید که یک هفته از بازی های لیگ به صورت مستقیم پخش نشد. در ماه های اخیر هم با وجود ورود دوربین های پخش زنده، چند باری به عوامل برنامه های تولیدی تلویزیون اجازه ضبط تصویرهای در ورزشگاه داده نشد ولی باز هم با پادرمیانی همه چیز به حالت اولیه بازگشت. باید دید این بار مهدی تاج و اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال چه واکنشی به ماجرای ممنوع التصویری در صورت صحت و سقم آن خواهند داشت و می توانند تصمیم جدیدی را جهت مقابله با صداوسیما اتخاذ کنند یا خیر.

تلویزیون و فوتبال؛ هر روز دورتر از دیروز!

ماجرای مبهم ممنوع‌التصویری تاج

عجیب است که هیچ اتفاق مثبتی در جریان مذاکرات صداوسیما و مسئولان فدراسیون فوتبال در سال های اخیر رخ نداده و آنها به جای این که با نشستن سر یک میز به توافق نزدیک تر شوند، هر روز نسبت به روز قبلی از هم دورتر می شوند. حتی اخیرا بعضی از نمایندگان مجلس از جمله علی مطهری به این عنوان ورود و به پرداخت حقوق فوتبال تأکید کرده اند. البته از سوی دیگر مسئولان صداوسیما هم از محدودیت هایی که دارند، صحبت می کنند و معتقدند باید سازوکار پرداخت حق پخش از سوی نهادهای بالاتر فراهم شود. به هر حال اقدام اخیر مسئولان صداوسیما در صورتی که صحت آن تأیید شود و ممنوع التصویری شخص اول فوتبال کشور عزیزمان ایران ادامه دار باشد، قطعا با واکنشی از سوی مسئولان فدراسیون همراه خواهد بود. اخیرا صداوسیما در اقدام عجیب دیگری در جریان بعضی از مسابقه های لیگ برتر تبلیغات محیطی را از تصویرهای از بین بردن کرده و دست به جنگی علنی زده هست. باید دید در نهایت چه کسی یا چه نهادی می تواند ارتباط خوبی میان صداوسیما و فدراسیون ایجاد کند و تهدیدهای این ٢ شرکت در قبال هم چه زمانی به آخر می رسد.»

واژه های کلیدی: ممنوع | فوتبال | مسئولان | تلویزیون | صداوسیما | تلویزیون | فوتبالی ها | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz