از اين سو به آن سو زناشویی میلیاردر سرگرمی

از اين سو به آن سو: زناشویی میلیاردر سرگرمی بازیگر ازدواج زندگی سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بازیگر «خانه پوشالی» درگذشت

به گزارش خبرآنلاین، رجینالد یوجین کثی بازیگر سریال «خانه پوشالی» در اثر عوارض بیماری سرطان در ۵۹ سالگی درگذشت. دیوید سیمون خالق سریال «The Wire» نخستین بار خبر

بازیگر «خانه پوشالی» درگذشت

بازیگر «خانه پوشالی» درگذشت

عبارات مهم : جایزه

رجینالد یوجین کثی بازیگر کهنه کار آمریکایی در ۵۹ سالگی از دنیا رفت.

به گزارش خبرآنلاین، رجینالد یوجین کثی بازیگر سریال «خانه پوشالی» در اثر عوارض بیماری سرطان در ۵۹ سالگی درگذشت. دیوید سیمون خالق سریال «The Wire» نخستین بار خبر درگذشت این بازیگر را منتشر کرد.

این بازیگر که صدای باریتون شاخصه بارزش بود در سال ۱۹۸۴ با بازی در فیلمی تلویزیونی به نام «داستان دکتر» پا به عرصه هنر بازیگری گذاشت. او بعد از آن در بسیاری از سریال های شاخص از جمله «نظم و قانون»، «وایر»، «گریم» و «خانه پوشالی» جلوی دوربین رفت.

بازی درخشان او در سریال «خانه پوشالی» در سال ۲۰۱۵ جایزه امی را جهت او به ارمغان آورد. او سال پیش از آن نیز جهت دریافت جایزه امی نامزد شده است بود.

شبکه نتفلیکس در بیانیه ای به مناسبت درگذشت این بازیگر بیان کرد: «درگذشت یکی از دوستان و همکاران ما در «خانه پوشالی» مایه غم فراوان شد. او مردی مهربان و بازیگری سخاوتمند بود.»

این بازیگر سال ۲۰۱۷ در فیلم زندگینامه «زندگی جاودان هنریتا لکس» کنار اپرا وینفری بازی کرد.

از آثار سینمایی این بازیگر می توان به حضور در فیلم «ماسک» کنار جیم کری و کامرون دیاز، بازی در فیلم «هفت» به کارگردانی دیوید فینچر و فیلم «چهار شگفت انگیز» اشاره کرد.

بازیگر «خانه پوشالی» درگذشت

واژه های کلیدی: جایزه | سریال | یوجین | بازیگر | بازیگری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz