از اين سو به آن سو زناشویی میلیاردر سرگرمی

از اين سو به آن سو: زناشویی میلیاردر سرگرمی بازیگر ازدواج زندگی سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بازگشت سعید راد به تلویزیون با سریال «مرگ خاموش»

«مرگ خاموش» هیچ اصراری بر نگاه کلاسیک به مواد مخدر ندارد و می‌کوشد تا با فضاسازی‌های حرفه‌ای و متنوع جهت مخاطب، از مافیای پشت پرده‌ای که در تلاش است تا جامعه ما

بازگشت سعید راد به تلویزیون با سریال «مرگ خاموش»

بازگشت سعید راد به تلویزیون با سریال «مرگ خاموش»

عبارات مهم : بازار

«مرگ خاموش» هیچ اصراری بر نگاه کلاسیک به مواد مخدر ندارد و می کوشد تا با فضاسازی های حرفه ای و متنوع جهت مخاطب، از مافیای پشت پرده ای که در تلاش است تا جامعه ما را تبدیل به بازار مصرف کند، سخن بگوید.

به گزارش تسنیم، «مرگ خاموش» نام سریال جدیدی است که با محتوای اجتماعی به قلم هومان فاضل و کارگردانی احمد معظمی کار خودش را چند ماهی است شروع کرده هست؛ سریالی که چندین آسیب اجتماعی را مورد بحث و بررسی قرار می دهد؛ معضلات و ناهنجاری هایی که از جمله آن می توان به طلاق، موادمخدر و حاشیه نشینی اشاره کرد.

این خبری بود که چندی پیش روی خروجی بعضی از رسانه ها قرار داده شد ولی ابوالفضل صفری با حضور در خبرگزاری تسنیم، تصریح کرد: «مرگ خاموش» در ادامه کارهای نمایشی که با نشانه کم کردن آسیب های اجتماعی طراحی شده است و کیفیت فضاسازی های «سارق روح» در لوکیشن های متعددی روزهای تصویربرداری خودش را سپری می کند.

وی با اشاره به تأکید عوامل مجموعه تلویزیونی «مرگ خاموش» بر توجه به حسّ دلچسبی سریال جهت مخاطب، افزود: «مرگ خاموش» به لحاظ کیفی دارای وجوه تمایزی منحصر به فرد است که با قلم هومان فاضل و گروه تازه نویسندگان دیگر روز به روز می کوشد تا مخاطب پسندتر کار خودش را جلو ببرد.

صفری با بیان اینکه «مرگ خاموش» هیچ اصراری بر نگاه کلاسیک به مواد مخدر ندارد، خاطرنشان کرد: موضع «مرگ خاموش»، امنیت نرم هست؛ یعنی مواد مخدر را با آن نگاه کلاسیک به فیلم های مواد مخدری نداریم و پشت پرده های این آسیب و ناهنجار اجتماعی را واکاوی می کنیم که چه مافیایی به دنبال این هستند جامعه را تبدیل به بازار مصرف کنند.

تهیه کننده سریال «سارق روح» تأکید کرد: همان کسانی که به هر قیمتی تلاش می کنند تا ما را تبدیل به یک بازار ثابت و همیشگی کنند. از طرفی دیگر رسالت ما در این مجموعه تلویزیونی، رسیدن به این چرایی اعتیاد جوانان هست. در «مرگ خاموش» کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد به اوج خودش می رسانیم.

وی در آخر با اشاره به حضور سعید راد بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون به عنوان نقش محوری «مرگ خاموش»، اذعان کرد: مجموعه تلویزیونی «مرگ خاموش» با مدیریت مرکز سیما کار خودش را جلو می برد و در کنار نقش آفرینی بازیگران مختلف، سعید راد نقش محوری که قهرمان و مأمور امنیتی «مرگ خاموش» به حساب می آید را ایفا می کند.

واژه های کلیدی: بازار | تبدیل | سریال | مخاطب | سریالی | مجموعه | کلاسیک | آسیب های اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz